Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Fiat nagrodzi najzdolniejszych inżynierów!

Data publikacji: 2018-03-23, Data modyfikacji: 2018-03-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Fiat nagrodzi najzdolniejszych inżynierów!

Włoscy oraz polscy przedstawiciele grupy Fiat Chrysler Automobiles przyjadą na Politechnikę Śląską, aby nagrodzić najlepszych młodych inżynierów z Politechniki Śląskiej oraz ATH w Bielsku Białej, którzy zostali laureatami w konkursie o nagrodę FCA na najlepsze prace dyplomowe i badawcze. Uroczysta gala XIX edycji konkursu odbędzie się w piątek, 23 marca, w Sali Senatu Politechniki Śląskiej o godz. 13.00.

Podczas gali przedstawiciele grupy FCA wręczą nagrody laureatom tegorocznej edycji konkursu, zaś nagrodzeni młodzi inżynierowie zaprezentują swoje rozwiązania, które zdaniem jury mogą zostać wdrożone bezpośrednio w fabrykach lub w Centrum Badawczym Grupy FCA. Przedstawiciel Ośrodka Badawczego Fiata w Turynie Tommaso Giunti wręczy również prestiżową nagrodę  im. Giovanniego Agnelliego autorowi pracy o największej wartości dla przemysłu spośród wszystkich nagrodzonych w tegorocznym konkursie.

Celem konkursu o nagrodę FCA jest wspieranie młodych naukowców pasjonujących się przemysłem motoryzacyjnym i stosowanymi w nim nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Do konkursu mogły być zgłaszane prace inżynierskie, magisterskie, doktorskie i habilitacyjne z obszarów tematycznych powiązanych jak najściślej z tematami podanymi przez firmy grupy FCA działające w Polsce.

Konkurs jest realizowany na podstawie porozumienia o współpracy naukowo-technicznej pomiędzy Centrum Badawczym Fiata, grupą FCA oraz trzema uczelniami polskimi: Politechniką Śląską, Politechniką Warszawską oraz Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku- Białej.

, Źródło artykułu: Rzecznik prasowy Politechniki Śląskiej
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola