Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informator Sportowo-Turystyczny

Data publikacji: 2014-01-06, Data modyfikacji: 2014-01-06
A A AWydrukDrukuj  
 

Dostępny jest już pierwszy numer „Informatora Sportowo-Turystycznego” przygotowywanego przez Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego. Poświęcony  został  wydarzeniom  jakie miały miejsce w grudniu  2013 roku, w których czynny udział brali sportowcy reprezentujący bielskie stowarzyszenia kultury fizycznej oraz mieszkańcy (dzieci, młodzież i dorośli) biorący udział w imprezach rekreacyjnych i turystycznych. W informatorze zamieszczony został również kalendarz imprez sportowo-rekreacyjnych na styczeń 2014 r. oraz informacja o atrakcjach dla dzieci i młodzieży podczas  tegorocznej akcji „Zima w mieście”. Comiesięczny numer „IST” zamykać będzie „Sylwetka miesiąca”, przedstawiająca wyróżniających się sportowców naszego miasta. Poszczególne wydania Informatora będą dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w „Aktualnościach” oraz w zakładce „Polecane strony”.

Informator Sportowo-Turystyczny

UM Bielsko Biała, Źródło artykułu: www.um.bielsko.pl, Autor zdjęć: UM Bielsko Biała
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola