Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolorowy Zlot Turystów „Powitanie Wiosny”

Data publikacji: 2014-03-05, Data modyfikacji: 2014-03-05
A A AWydrukDrukuj  
 

Okazją do dobrej zabawy będzie niewątpliwie Kolorowy Zlot Turystów „Powitanie Wiosny” organizowany przez Oddział PTTK „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej. Impreza odbędzie się 22 marca br. a meta zlotu zlokalizowana zostanie przy schronisku PTTK na Magurce Wilkowickiej.

 

Wymarsz przewidziany jest w dwóch grupach: I grupa – godz. 9:50 – wspólne wyjście dorosłych uczestników szlakiem zielonym na Magurkę Wilkowicką z przystanku MZK linii nr 11 Straconka Leśniczówka; II grupa – godz. 10:00 – wymarsz Kolorowego Korowodu dzieci i młodzieży z opiekunami ze stacji PKP Wilkowice oraz wspólne przejście do Schroniska PTTK na Magurce Wilkowickiej.

 

Organizatorzy proszą dorosłych uczestników o zabranie wiosennych rekwizytów, a wszystkie dzieci o fantazyjne przebrania kojarzące się z wiosną.

 

Na mecie zlotu uczestnicy wezmą udział w różnych zabawach i konkursach, m.in. spośród uczestników wyłoniona zostanie najciekawiej przebrana drużyna oraz najliczniejsza rodzina posiadająca wiosenne rekwizyty.

 

Zgłoszenia do udziału w Kolorowym Zlocie Turystów przyjmowane będą do 18.03.2014 r. w siedzibie PTTK Oddział „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 9 lub elektronicznie na adres: pttkbielsko@wp.pl.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 33/ 812 24 00 (od wtorku do piątku).

UM Bielsko Biała, Źródło artykułu: www.um.bielsko.pl, Autor zdjęć: UM Bielsko Biała
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola