Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Szkolenia kursy doradztwo obsługa BHP Bielsko Biała

Data dodania: 2012-02-25
 
Firma Akademia BHP Bielsko Biała oferuje swoim klientom bezpieczeństwo dla pracownika i pracodawcy, oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie BHP i PPOŻ.
Oferta przeznaczona jest przede wszystkich podmiotów gospodarczych, zarówno tych, które potrzebują pomocy doraźnej (np. protokół powypadkowy, szkolenia, analiza ryzyka zawodowego…) jak i tych, które zatrudniają powyżej 10 pracowników.
Proponujemy pełną obsługę outsourcing w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy prowadzony zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów, stanowiący bardzo wygodne i całościowe rozwiązanie ustawowego obowiązku pracodawców, polegającego na utworzeniu "zewnętrznej służby BHP".
Oferujemy również doradztwo w zakresie BHP i PPOŻ, wypadki przy pracy.
Nasze usługi realizujemy na terenie Bielsko-Biała, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Żywiec, Wisła, Szczyrk, Ustroń, Kęty i okolicach.


Kontakt
Więcej o naszej szerokiej ofercie współpracy http://szkoleniabhp.lookm.net

Kontakt:
Akademia BHP - szkolenia BHP Bielsko Biała
Tel. 535 977 566
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola