Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trwają prace na Stadionie Miejskim

Data publikacji: 2014-02-13, Data modyfikacji: 2014-02-13
A A AWydrukDrukuj  
 

W Bielsku-Białej rozpoczyna się ligowa wiosna. Już jutro rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy zostaną zainaugurowane na Stadionie Miejskim. Prowadzone prace budowlane jednak nie będą miały wpływu na organizację spotkań piłkarskich.

 

Wejście na stadion, na okres trwających obecnie prac, zostało zlokalizowane od strony ul. Żywieckiej. Tam również znajdują się kasy, które otwarte będą w dniu meczu. Na tyłach trybuny północnej przygotowane jest tymczasowe zaplecze, z którego będę korzystały drużyny oraz sędziowie.

 

Do użytku został  przekazany narożnik północno-wschodni stadionu. Natomiast w narożnikach północno-zachodnim i południowo-zachodnim trwają roboty ziemne, powstają także stopy i  ławy fundamentowe.  Na trybunie południowej zakończono już prace związane z pokryciem dachu, powstają zewnętrzne klatki schodowe oraz trwają prace murarskie.

 

Powstaje również górna część trybuny wschodniej i trwa przygotowywanie stalowych dźwigarów, które będą stanowiły konstrukcję zadaszenia. Prowadzone są także ostatnie roboty rozbiórkowe starej trybuny „krytej” oraz prace ziemne w miejscu nowej trybuny zachodniej. 

 

 

UM Bielsko Biała, Źródło artykułu: www.um.bielsko.pl, Autor zdjęć: UM Bielsko Biała
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola