Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Weź udział w darmowych webinarach Mistrzów Kodowania

Data publikacji: 2017-10-16, Data modyfikacji: 2017-10-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Weź udział w darmowych webinarach Mistrzów Kodowania

Mistrzowie Kodowania to jeden z największych programów edukacyjnych w Polsce, którego celem jest nauka programowania w szkołach. W ramach jego V edycji, organizatorzy zaplanowali wiele wartościowych webinarów dla rodziców, nauczycieli i edukatorów na temat rozwijania kompetencji cyfrowych u najmłodszych.

Dla dzieci w wieku szkolnym internet, komputer, czy tablet są stałymi elementami codzienności. Korzystają z nich do zdobywania wiedzy, komunikowania się z bliskimi, rozrywki i obsługują je intuicyjnie. Ich zainteresowanie nowymi technologiami może być jednak źródłem rozwijania wielu innych cennych umiejętności – programowania, pracy w grupie czy logicznego myślenia. W tym celu powstały webinary Mistrzów Kodowania dla nauczycieli edukatorów i rodziców, którzy chcą uczyć dzieci kodowania.

Webinary to szkolenia internetowe, do których potrzebny jest jedynie komputer lub tablet z przeglądarką i połączeniem internetowym. Spotkania trwają ok. 1,5 godziny. Każde z nich jest rejestrowane, a nagranie udostępniane jest na stronie Mistrzów Kodowania. Tematyka spotkań jest bardzo różnorodna i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełna lista tematów szkoleń wraz z terminami dostępna jest na stronie Mistrzów Kodowania.

Samsung, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Samsung
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola