Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne porady specjalistów w Szpitalu Wojewódzkim

Data publikacji: 2014-03-04, Data modyfikacji: 2014-03-04
A A AWydrukDrukuj  
 

Pod hasłem „Biała Sobota – najważniejsze są dzieci” 8 marca w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej odbędzie się akcja udzielania przez 30 najwyższej klasy specjalistów porad dla 400 dzieci w wieku do lat 3.

Podczas trzydniowej Konferencji Interdyscyplinarna Szkoła Zimowa 2014 „ Standardy postępowania ze zdrowym noworodkiem oraz efekty i bezpieczeństwo terapii bardzo małych wcześniaków” lekarze światowej sławy będą przeprowadzali na terenie Zespołu Poradni Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej bezpłatne badania oraz konsultacje dla rodziców, a także dla lekarzy opiekujących się na co dzień noworodkami, niemowlętami i małymi dziećmi do lat 3.
Organizatorzy – Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci oraz Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej – chcą umożliwić rodzinom spotkanie z polskimi i zagranicznymi specjalistami w dziedzinie neonatologii oraz perinatologii.
Akcja odbędzie się pod honorowym patronatem  Prezydenta Bielska-Białej Jacka Krywulta.
Zapisy na konsultacje prowadzi Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci pod adresem mailowym: konsultacja.bialasobota@wp.pl    oraz pod nr telefonu 32 447-36-84 do piątku 7 marca włącznie. Każdy zgłoszony pacjent otrzyma zaproszenie wraz z wyznaczoną godziną badania.
Równolegle do konsultacji prowadzonych w ramach „Białej Soboty” w godz. od 9:00 do 15:00 na terenie głównego parkingu Szpitala Wojewódzkiego wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz dzieci i młodzież z bielskich szkół objętych programem resuscytacji będą prowadzić naukę postępowania resuscytacyjnego.

UM Bielsko Biała, Źródło artykułu: www.um.bielsko.pl, Autor zdjęć: UM Bielsko Biała
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola