Belka
Czwartek, 20 Września 2018   imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Uwaga na oszustów!

Data dodania: 2018-09-17
Oszustka podająca się za opiekunkę starszych osób okradła 99-letnią nestorkę. Z jej mieszkania zniknęła gotówka – blisko 5.000 złotych. Dlatego apelujemy do Pań... więcej »
 
 

Zarzuty za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na...

Data dodania: 2018-09-17
Policjanci z komisariatu IV w Bielsku-Białej wyjaśniają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do śmierci 32-letniego bielszczanina. Śledczy zatrzymali 36-latka, który us... więcej »
 
 

Policjanci podczas Tygodnia Mediacji

Data dodania: 2018-09-17
Do Komendanta Głównego Policji wpłynęło zaproszenie z Departamentu Strategii i Funduszy Europejskich Ministerstwa Sprawiedliwości, dotyczące włączenia się do wspólnych dzi... więcej »
 
 

Odpowie za pobicie

Data dodania: 2018-09-14
Dzielnicowy z czechowickiego komisariatu wraz ze swoim kierownikiem zatrzymali sprawcę pobicia. 26-latek usłyszy dzisiaj zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator. Za przestępstwo to grozi mu nawet do ... więcej »
 
 

Uwaga na wypadki z rowerzystami

Data dodania: 2018-09-13
Sezon rowerowy w pełni, a pogoda za oknem zachęca do jazdy na dwóch kółkach. Rekreacyjne przejażdżki, ale i zorganizowane rajdy są częstym widokiem na drogach. Niestety, przekł... więcej »
 
 

Posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania...

Data dodania: 2018-09-13
W siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej odbyło się posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, któremu przewodniczył Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywul... więcej »
 
 

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

Data dodania: 2018-09-13
Śledczy z wydziału kryminalnego razem z policjantami z referatu do walki z przestępczością narkotykową weszli na jedną z posesji w Kozach. Znaleźli tam kilkanaście krzewów konopi... więcej »
 
 

Odpowie za groźby i wdarcie się do cudzego domu

Data dodania: 2018-09-12
Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o groźby oraz wdarcie się do cudzego domu. Sprawca jest już po zarzutach. Za przest... więcej »
 
 

W drodze na wesele zatrzymał pijanego kierowcę

Data dodania: 2018-09-12
Asp.szt. Marek Stasica – zastępca naczelnika wydziału kryminalnego w czechowickim komisariacie udowodnił, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. W drodze na wesele swojej siostry zatrzyma&#... więcej »
 
 

Zarzuty za posiadanie narkotyków

Data dodania: 2018-09-12
Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W czasie przeszukania sprawcy mundurowi odnaleźli marihuanę. Narkot... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 368
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola