Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Instalacje wod-kan,gaz,c.o., prace wykończeniowe

Data dodania: 2015-01-06
 
Wykonuje wszystkie instalacje w zakresie montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewania, montażu kotłowni gazowych, olejowych , na paliwa stałe, montażu kominków z płaszczem wodnym, urządzeń sanitarnych i gazowych. Wykonuję wszelkiego rodzaju instalacje w łazienkach wraz z pracami wykończeniowymi, łazienki dla osób niepełnosprawnych (dostosowanie potrzeb dla osób niepełnosprawnych, likwidacja barier architektonicznych). Ponadto zajmuję się instalacjami centralnego odkurzacza oraz instalacjami solarnymi. Wykonuję bezpłatne wyceny robót, dowóz urządzeń i doradztwo gratis, na wszystkie prace instalacyjne udzielam 5 lat gwarancji. Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie , w tym półroczne na rynku norweskim, listy referencyjne do wglądu.
Kontakt
tel . 606784640
email : pelagia67@o2.pl
skype : pelcia67
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola