Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

KLUB MUZYCZNY PIWNICA POD 12

Data dodania: 2011-11-21
 
Piwnica Pod 12 to nowy na mapie Bielska klub.
Jest to stylowy klub muzyczny swoim klimatem nawiązujący do przełomu lat 20/30 ubiegłego stulecia. Podczas koncertów wsłuchać się można w brzmienia min. takich gatunków muzycznych jak jazz, rock, soul czy blues. Styl Bielska-Białej z lat 20 uwieczniony w starej fotografii, dźwięki rozchodzące się z instrumentów muzycznych oraz głosy wokalistów sprawiają iż "Piwnica Pod 12" jest magicznym i niepowtarzalnym miejscem na mapie naszego miasta. Klub jest miejscem bardzo kameralnym - podczas koncertów miejsc siedzących przewidzianych jest dla jedynie 50 osób. To właśnie jego kameralność czyni go tak unikatowym i niepowtarzalnym. Dzięki temu, widz ma bezpośredni kontakt z artystą a po zakończeniu koncertu ma możliwość kameralnego uczestnictwa w after party.

e-mail: info@piwnicapod12.pl
www.piwnicapod12.pl
www.facebook.com/piwnicapod12

Kontakt
e-mail: info@piwnicapod12.pl
www.piwnicapod12.pl
www.facebook.com/piwnicapod12
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola