Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PEDRO Y MARI 10.12.2011 g.20.00

Data dodania: 2011-11-21
 
PEDRO Y MARI 10.12.2011 g.20.00

Pedro y Mari (Maria- wokal/flet poprzeczny, Piotr- gitara) to rodzinny projekt muzyczny zapoczątkowany w roku 2006. Duet specjalizuje się w wykonywaniu mało znanej w Polsce brazylijskiej bossa novy, a także standardów jazzowych we własnych aranżacjach. Dysponuje szerokim wachlarzem dobrej muzyki w stylu bluesa, popu, soulu. Bez względu jednak na to, co grają, artyści zawsze w sposób profesjonalny zawierają w muzyce swoją indywid...ualność.

Maria swą przygodę z jazzem rozpoczęła przed pięcioma laty, kiedy to rozpoczęła naukę śpiewu u znanej wokalistki jazzowej Beaty Przybytek. Jest absolwentką elitarnej uczelni Middlesex University w Londynie, którą ukończyła na kierunku "wokalistyka jazzowa" studiując pod okiem znakomitego wokalisty Iain’a Mackenzie. Kstzłciła się także pod okiem świetnego polskiego wokalisty jazzowego- Marka Bałaty.
Piotr jest absolwentem katowickiej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego, którą ukończył w klasie gitary. Brał udział w licznych kursach i festiwalach gitarowych pobierając lekcje m. in. u takich artystów jak: Carlo Marchione, Pavel Steidl, Marco Tamayo, Roland Dyens, Rafael Cortes (flamenco). Jest laureatem konkursów gitarowych w Gdańsku, Krynicy, Sanoku i Cieszynie. Kształcił się także pod okiem znakomitego gitarzysty jazzowego- Marka Dykty.

http://www.youtube.com/watch?v=Qfb1hVRbwMo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=8d5uxaMfqMU
http://www.youtube.com/watch?v=9sLpK0oACQg&feature=related

BILETY:
Przedsprzedaż 10 zł
W dniu koncertu 12 zł
KONTAKT W SPRAWIE BILETÓW : info@piwnicapod12.pl, Tel: 509 856 476
www.piwnicapod12.pl
www.facebook.pl/piwnicapod12
Kontakt
KONTAKT W SPRAWIE BILETÓW : info@piwnicapod12.pl, Tel: 509 856 476
www.piwnicapod12.pl
www.facebook.pl/piwnicapod12
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola