Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

PROLET TM

Data dodania: 2012-09-16
 
Wiemy, co znaczy
pewność, zaufanie i bezpieczeństwo.
Towar raz załadowany na samochód, pozostaje na nim, nie ulegając zbędnym manipulacjom do czasu odbioru przez właściciela. Przewozimy towary szybko i z największą dbałością o ich stan od momentu załadunku do momentu dostarczenia klientowi.
Nasza firma zatrudnia kierowców legitymujących się wieloletnim stażem w przewozach krajowych i międzynarodowych, oraz posługujących się nowoczesnymi systemami nawigacji. Nasi spedytorzy posiadają ciągły kontakt z kierowcą , śledząc drogę Państwa ładunku od nadawcy po odbiorcę. Wykorzystując doświadczenie naszych pracowników jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów organizując dostawę towarów drogami lądowymi w całej Europie.
Stabilność, wiarygodność i nowoczesność
pozwala się nam rozwijać w dynamiczny sposób.
Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo pewność, że powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo do miejsca przeznaczenia. Gwarancją tego jest wieloletnia praktyka naszych kierowców.
Posiadamy ubezpieczenie gwarancyjne OCP. Swoje usługi świadczymy w dogodnych dla Państwa cenach, oferujemy stałą i stabilną współpracę, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania stawiane przez konkurencyjny rynek.
Kontakt

Prolet TM
43-382 Bielsko-Biała
ul Ks. Londzina 47
przy trasie S1

skype: prolet.com.pl
gg: 44432039
e-mail: biuro@prolet.com.pl

+48 508 390 380
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bielski – powiat z siedzibą w mieście Bielsko-Biała, położony w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu Śląska i Małopolski. W jego skład wchodzą gminy: Szczyrk, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Bestwina, Buczkowice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka i Wilkowice

Górskie pejzaże Parków Krajobrazowych Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, doskonałe warunki klimatyczne i przyrodnicze sprawiają, że dominującą gałęzią powiatu jest turytyka. 

Powiat bielski położony jest na trasie Drogi Krajowej nr 1 , łączącej południe i północ Polski oraz autostrady A4.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola